• Türkçe
 • English
 

ITTES2019 Tam Metin Kitabı 

Tam metin kitabını indirmek için tıklayınız

ITTES 2019 Özetler Kitabı

Özetler kitabını indirmek için tıklayınız.

Kitap bölümü gönderen katılımcıların dikkatine

Kitap bölümleri ile ilgili süreçler kitap editörleri ile yürütülmektedir. Kitap bölümlerini yürüten katılımcıların editörle iletişim içinde olmaları gerekmektedir.

Sanal Sunum Yapan Katılımcıların Dikkatine

Sanal Sunum yapan katılımcılar katılım belgeleri ve diğer malzemeleri almak için mail göndererek adreslerini belirtmeleri halinde kargo ile iletilecektir.

Tam metin gönderim süreci

Tam metinlerin gönderilebilmesi için kesin kayıt işleminin tamamlanması ve sempozyumda sunulmuş olma şartı bulunmaktadır. Sistem üzerinden kesin kayıt işlemini tamamlamadan tam metin yükleme işlemi mümkün olmamaktadır. Bunun için kesin kayıt işlemlerini web sayfası üzerinden tamamlamayan yazarların öncelikle kesin kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Kesin kaydın tamamlanmasının ardından üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak bildirinizin altındaki Tam Metin Yüklemek için Tıklayınız bağlantısına tıklayarak yükleme yapabilirsiniz.

Örnek Tam Metin E-Kitabı Şablonu için tıklayınız...
 

Özet Kitabı

Özet kitapı sempozyumda sunulan bildirilerden 25 Kasım Tarihinde yayınlanacaktır.

Sanal Sunum Yönergesi

İndirmek için tıklayınız.

Sanal Sunumlar Cuma günü öğleden sonraki oturumlarda yapılacaktır.

Kongre programında değişiklikler yapılmıştır.
 

Bildiri oturum saatleri etkilenmemiş, çağrılı konuşmacı ve etkinlik saatleri güncellenmiştir. Bunların yanında yazar istekleri doğrultusunda basılı kitapçıkta olmayan değişiklikler yapılmıştır. Değişiklik talebi olan yazarların sunumları web sayfasında ilan edilen programa göre yapılacaktır.

Kitap Bölümü Sunumları Hk.

Kitap bölümleri, tüm yazarların katılımıyla birlikte programda ilan edilen ilgili oturumda yapılacaktır. Kitap bölümleri için ayrıca bir detaylı program yayınlanmayacaktır.

JITTE Özel Sayısı

Sempozyum seçilecek bildiriler JİTTE özel sayısında yayınlanacaktır.

Değerli Katılımcılar,

 

Sizleri 30 Ekim-1 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olan 7. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu’nda (ITTES 2019) görmekten onur ve mutluluk duyacağız. Genel teması "Dijital Çağda Pedagoji" olarak belirlenen sempozyum kapsamında; çalıştaylar, paneller, sözlü bildiri ve poster sunumlarla edinilen bilimsel kazanımların ulusal ve uluslararası paydaşlarla paylaşımı hedeflenmektedir.

Hakem değerlendirme süreci sonunda kabul edilen bildiri özet metinleri kongre öncesinde "ITTES-2019 Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayımlanacaktır. Bunun yanı sıra ITTES - 2019'da önceki sempozyumlardan farklı olarak, belirlenecek alt temalar kapsamında, alan editörlerinin rehberliğinde, özgün kitapların ortaya çıkarılması amaçlanmaktadır. Bu amaçla dileyen katılımcılar, bildiri özeti yükleme sırasında tercihte bulunarak çalışmalarının kitap bölümü olarak değerlendirilmesini talep edebileceklerdir. Kongre sonrasında yalnızca tam metin olarak yayımlanması istenilen veya belirlenen kitap temaları kapsamına girmeyen bildiriler, “ITTES-2019 Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda basılacaktır. Ayrıca sempozyum danışma kurulu tarafından seçilen üç bildiriye “ITTES-2019 En İyi Sunum Ödülü” verilecektir.

Değerli bilim insanları, 7. Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumu’nun ülkemizde toplumun geleceğine dair politikaların üretilmesine, eğitime ve bilime katkılar sağlamasını dileyerek sizleri Antalya Kemer'de görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 
Saygılarımızla,
ITTES-2019 Düzenleme Kurulu

Not: Sempozyum Trabzon Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi işbirliğinde gerçekleşmektedir.

Önemli Tarihler

 • Bildiri Özetlerinin Gönderilmeye Başlanması
  1 Şubat 2019
 • Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih
  11 Ekim 2019
 • Kabul Edilen Bildirilerin İlanı
  27 Eylül 2019 - 15 Ekim 2019
 • Kayıt
  1 Eylül 2019 - 16 Ekim 2019
 • Sempozyum Programının Açıklanması
  17 Ekim 2019
 • Sempozyum Başlangıcı
  30 Ekim 2019
 • Sempozyum Bitişi
  1 Kasım 2019
 • Tam Metinlerin Gönderilmesi
  2 Kasım 2019 - 01 Aralık 2019
 • Sempozyum Bildiri Kitapçığının Yayınlanması
  17 Aralık 2019